Ambrogio Robot - Videolar

Twenty ZR Çim Biçme Robotlarında Devrim | Ambrogio Çim Biçme Robotu

Çim Biçme Robotlarında Bir Devrim!
Karşınızda; tamamen radar teknolojisi ile çalışan kılavuz kabloya gerek duymayan yapay zeka altyapısıyla çalışan Ambrogio Twenty ZR!

Ambrogio Twenty ZR | Çim Biçme Robotunun Geleceği

Çim Biçme Robotlarının Geleceğiyle Tanışın! Ambrogio' nun devrimsel ürünü Ambrogio Twenty ZR.
Dünya'daki çim biçme robotlarını tamamen değiştirecek ve öncüsü olacak olan bu robotta radar, yapay zeka teknolojileri ilk defa kullanıldı. Bu üstün özellikler üstün İtalyan kalitesi ve Ambrogio deneyimiyle harmanlanarak üretildi.

2021 İlkbaharı |Haydi Bahçenizden Başlayın!

Ambrogio çim biçme robotunu seçmeniz için 6 neden:
1-Kalite
2-Özgürlük
3-Seçkin
4-Yenilikçi
5-Estetik
6-Dayanıklılık

Ambrogio Robot |Duygulara Yer Açın!

Ambrogio robot günlük yaşamınızda her zaman ve her koşulda sizin için çalışır. Robotu nerede olursanız olun kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz: Ambrogio teknolojisi hayatınızı kolaylaştırmak için her zaman yanınızda. Duygulara yer açın!

Ambrogio Robot QUAD Elite Limitsiz! %75’e kadar Eğimlerde Sorunsuz Çalışma

Ambrogio çim biçme robotunun en son teknolojilerle ürettiği en yeni robotlar arasında yer alan QUAD Elite ile limitlerinizi aşın!
QUAD Elite,% 75'e varan eğimli alanlara kadar rahatlıkla çiminizi biçer.

Ambrogio Robot |Duygulara Yolculuk

20 yılı aşkın bir süredir İtalyan robot üreticileri tarafından geliştirilen Ambrogio robotlar geleceğin teknolojisi ile donatılmıştır.
Merkezinde insan olan bir gelecek
Sürdürülebilir bir gelecek
Teknolojik ve yenilikçi bir gelecek
Her alanınıza ulaşan bir gelecek
Bizimle her zaman yanınızda bir gelecek...

Ambrogio Robot 4.36 Elite |Güçlü ve esnek

6.000 m2'ye kadar çim alanlarda çalışma kabiliyetine sahiptir. En gelişmiş özelliklerle süper donanımlı olan bu çim biçme robotu geleceğin teknolojisini sizlere sunmaktadır. Hangi çim biçme makinesini almalıyım sorusu aklınıza geldiğinde Ambrogio Next Line serisine göz atmadan karar vermeyin!

Ambrogio Robot Twenty |Gelecek Neslin Bebeği

Ambrogio robot Next Line serisi modellerinden Twenty! Twenty'nin iki adet modeli bulunmaktadır: Twenty Elite ve Twenty Elite S+

Ambrogio Robot 4.0 Basic |Kendini Dönüştüren Eklemli Robot

Ambrogio çim biçme robotu Next Line serisi modellerinden olan 4.0 Basic
4.0 Basic Öne Çıkan Özellikleri: -Fırçasız motorlar
-Kendi kendini temizleme
-Lastik profilli tekerlekler
-Yumuşak tampon
-Yüksek teknoloji
-Bluetooth alıcısı

Ambrogio Robot L400i DELUXE |Çok Büyük Alanlar için Güçlü ve Mükemmel

Ambrogio Pro Line serisinin en güçlü robotlarından olan L400 Deluxe modeli 20.000 m2'ye kadar alanlar için mükemmel bir seçimdir. L400i'nin 2 modeli bulunmaktadır: L400 Elite ve L400 Deluxe.

Ambrogio Robot L250i |Etkileşimli ve Akıllı

Ambrogio Proline serisi modellerinden olan L250 Elite çim biçme robotunun iki modeli bulunmaktadır: L250 Elite ve L250 Elite S +
-Dokunmatik ekran
-Gelişmiş navigasyon sistemleri
-Standart ZCS Connect modülü
-Yüksek performans
-SMART ASISTANT

Ambrogio Robot L250 Deluxe |Sağlam, sezgisel ve mükemmeliyetçi

Ambrogio L250 Deluxe, sekiz ayrı alanda çalışabilir ve 2.600 m2'ye kadar çim alanlar için tercih edilebilirsiniz. Sağlam, yüksek performanslı ve yenilikçi bir robot isteyenler için ideal olan Ambrogio L250 Deluxe modeline bakmadan çim biçme makinesine karar vermeyin.

Ambrogio Robot |L35 Yenilikçi ve kompakt

Ambrogio Proline serisi robotlarından olan L35 çim biçme robotunun iki modeli bulunmaktadır: L35 Basic ve L35 Deluxe Sağlam, yüksek performanslı ve yenilikçi bir robot isteyenler için ideal olan çim biçme robotu bahçenizde işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlandı.

Ambrogio Robot L15 Deluxe | Küçük, güçlü ve benzersiz!

Ambrogio Green Line serisinin en küçük modellerinden biri olan L15 Deluxe çim biçme robotu ile tanışın!
Ambrogio L15 Deluxe, yalnızca 42 cm ve 7 kg'dan fazla olmayan ağırlığı ile üstün teknolojiden yararlanmak isteyenler için ideal bir çim biçme robotudur.

Ambrogio Robot L60 |Küçük Alanlar için Kurulum Yok!

L60 Elite Dünya'da kurulum gerektirmeyen tek kablosuz robottur.
Siz de hem küçük, hem işlevsel kablosuz bir çim biçme robotu için Ambrogio L60 Elite modelini seçin!

Ambrogio Robot L60 Elite |Kurulum |Nasıl Çalışır?

Ambrogio çim biçme robotlarından L60 Elite Dünya'da kurulum gerektirmeyen tek kablosuz robottur. Bu yönüyle bir ilk olma özelliği taşıyan robotun tercih edilme nedenleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ambrogio çim biçme robotu videosunda L60 Elite modeli kutu açılışı ve kurulumu anlatılmaktadır.

Ambrogio Robot Twenty Elite |Gelecek Neslin Bebeği

Ambrogio çim biçme robotu Next Line serisi modellerinden Twenty Elite küçük olması ve engebeli alanlarda çalışabilmesi ile en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.
En yeni nesil işlemciler, fırçasız motorlar, güçlü piller ve 18 cm bıçak, robotun 4 ayrı alanı yönetmesine olanak tanır.

Ambrogio Robot |Evrimin 20 yılı

Çim biçme robotu videomuzda Ambrogio robotun 20 yıllık gelişimini ve değişimini izliyor olacaksınız.
Üstün ZCS teknolojisi ile İtalya'da üretilen otomatik çim biçme makinesi Ambrogio 20 yıldır tasarlanıp ,üretilmektedir.

Her zamankinden Daha Fazla Hayal Edin!|Ambrogio ile ilkbahar

Bu bahar her zamankinden daha fazla hayal kurmamız gerekiyor. 20 yıldır bahçenizin bakımını yapan robotik çim biçme makinesi Ambrogio Robot'u keşfedin. İşini tüm sorumluluğu ve ciddiyeti ile yapan İtalyan tasarımlı Ambrogio çim biçme makinesi hayallerinizin ötesinde bir bahçe için sizleri bekliyor.

Ambrogio Robot |En Güvenilir Çim Biçme Robotuna Yer Açın

Ambrogio çim biçme robotu tercih edebileceğiniz en güvenilir robottur. Çimlerinizi çok kısa sürede en verimli şekilde biçer.Bahçenizde Ambrogio otomatik çim biçme makinesi varsa siz sadece kendinize zaman ayırın !

Ambrogio Robot 4 36 Elite| Güçlü ve Mafsallı Gövde

Yeni Ambrogio 4.36 Elite modelinin güçlü bataryası ve 36 cm'lik bıçağı, geniş çim alanların üstesinden kolaylıkla gelmesini sağlar. ULTRA PREMIUM Güç Ünitesi Kiti ile robot, 6.000 m2'ye kadar çim alanlarda 4 saatin üzerinde çalışabilir.

Ambrogio Robot |Geleceğe Yer Açın

Ambrogio çim biçme robotu, akıllı bahçenizin, hiper bağlantılı ve interaktif gerçek dostudur. Dokunmatik ekranı sayesinde basit bir şekilde ayarlayabilirsiniz; her anınızın özgürlüğünü yaşamak ve kendinize vakit ayırmak için onu APP(uzaktan uygulama) aracılığıyla yönetebilir ve uzaktan bile izleyebilirsiniz.
Teknoloji ve yenilik günlük yaşamınıza hizmet ettiğinde Ambrogio otomatik çim biçme makinesi ile anın tadını çıkarın!

Ambrogio Robot | Güzelliklere Yer Açın

Ambrogio çim biçme robotu, çizgilerini ve performansını geliştiren yenilikçi ve sofistike bir İtalyan tasarıma sahiptir.
Yüksek kaliteli malzemeler, üstün teknolojilerle birleştiğinde, Ambrogio robota uzun bir ömür sağlar. Tüm detaylarda stili seven sizler için tasarlanan robot çim biçme makinesi ile konforu elde edin.

Ambrogio Robot |Etkinliklerinize zaman ayırın

Ambrogio robot çiminizi biçsin, siz sevdiğiniz işleri yapın!
Her ihtiyaca yönelik bir Ambrogio otomatik çim biçme robotu, farklı ihtiyaçları karşılayan birçok model vardır. Ambrogio, herhangi bir yeşil alanın biçilmesi için günlük yaşamınızın mükemmel bir yardımcısıdır.

Ambrogio Robot |Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Ambrogio çim biçme makinesi sizin özgürlüğün keyfini çıkarmanız için tasarlandı. Üstün teknolojilerle donatılan Ambrogio robot çevreye duyarlıdır. Uzaktan kontrol edilebilir olması onu diğer çim biçme makinelerinden ayıran en önemli özelliklerindendir. Böylece kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Ambrogio Robot |Çiminizin Kalitesini Artırın

Ambrogio robot, yeşil alanlarınızın güzelliğini gözlerinizle ve tüm duyularınızla keyfini çıkarmanız için her gün yüksek performansla sizin için çalışır. Sıradan çim biçme makinesi aksine Ambrogio otomatik çim biçme robotu çimlerinizi biçer ve organik gübre olarak çiminizin üstüne bırakır.

Ambrogio Robot L15 Deluxe | Küçük, güçlü ve benzersiz!

Yeni L15 Deluxe modeli küçük, hafif, kolay taşınabilir, sessiz ve fütüristik bir İtalyan tasarımdır.
Ambrogio L15 Deluxe, yalnızca 42 cm ve 7 kg'dan fazla olmayan ağırlığı ile üstün teknolojiden yararlanmak isteyenler için ideal bir çim biçme robotudur.

Ambrogio Robot L400i DELUXE | Çok büyük alanlar için Güçlü ve Mükemmel

Ambrogio otomatik çim biçme robotu modellerinden L400i Deluxe İtalyan özgün tasarımı ve üstün performansı ile en güçlü ve çekici çim biçme robotlarındandır. Çok sayıda ayrı alana sahip olan çim alanlar da dahil olmak üzere 20.000 m2'ye kadar bahçeleri yönetebilen otomatik bir çim biçme makinesidir.

Ambrogio Robot L15 Deluxe | Küçük, güçlü ve benzersiz!

Ambrogio Green Line serisinin en küçük modellerinden biri olan L15 Deluxe çim biçme robotu ile tanışın!
Yeni L15 Deluxe modeli küçük, hafif, kolay taşınabilir, sessiz ve fütüristik bir İtalyan tasarımdır.

Ambrogio Robot - Otomatik Çim Biçme Makinesi

Ambrogio Robot'u tercih etmeniz için 5 neden:
-Mükemmel çim biçme
-Çevreye saygı
-Profesyonel
-Verimlilik
-Teknolojik Yenilik

Ambrogio Robot "+INFINITYSYSTEM" (Takım Çalışması)

+ INFINITYSYSTEM ile donatılmış Ambrogio robotlar, zaman içinde çim uzunluğu artan alanlarda çalışmak için kendilerini yeniden ayarlama yeteneğine sahiptir. Bu sayede daha sonra tekrar haritasını günceller ve biçilmemiş alandaki çimleri biçer. Ambrogio robotlar bahçenizdeki tüm yeşil alanlarla mükemmel bir kombinasyon içinde yönetilebilir. + INFINITYSYSTEM sistemi, spor sahaları, hava alanları ve golf sahaları gibi çok geniş alanlara kadar orta / büyük çim alanların bakımı için önerilir.

Ambrogio Robot NEXT LINE 2021

Ambrogio çim biçme robotunun 3 ayrı serisi bulunmaktadır.
Bunlar sırasıyla Green Line, Pro Line, Next Line'dir. Bu çim biçme robotu videomuzda ikinci olan NEXT LINE serisini inceleyeceğiz.

Ambrogio Robot PRO LINE 2021

Ambrogio çim biçme robotunun 3 ayrı serisi bulunmaktadır.
Bunlar sırasıyla Green Line, Pro Line, Next Line'dir. Bu çim biçme robotu videomuzda ikinci olan PRO LINE serisini inceleyeceğiz.

Ambrogio Robot GREEN LINE 2021

Ambrogio çim biçme robotunun 3 ayrı serisi bulunmaktadır.
Bunlar sırasıyla Green Line, Pro Line, Next Line'dir. Bu çim robotu videomuzda ilki olan GREEN LINE serisini inceleyeceğiz.

Ambrogio Robot’un arkadaşı: Leonardo Pagani - Modena (İtalya)

Ambrogio Robot kullanıcılarından Leonardo Pagani(San Cesareo sul Panaro - Modena - İtalya) ile Ambrogio robotun tanışma hikayesi anlatılmaktadır. 2 yıldır Ambrogio çim biçme robotunu kullanan Leonardo en çok tercih edilen 3 modeli kullandıklarını belirtmektedir.

Ambrogio Robot |İtalyan Üretimi Çim Biçme Robotu

Yüksek kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji ile Ambrogio Robot Toskana'da (İtalya) tasarlanmış ve üretilmiştir.

Ambrogio Robot L15 Deluxe |Kurulum |Nasıl Çalışır?

Ambrogio Robot L15 Deluxe, Kurulum Kılavuzu
01Kutuda ne var? 00:09
02 Kurulum için gerekli parçalar 00:44
03 Yerleştirme istasyonu konumlandırma 01:13
04 Çevre teli konumlandırma 01:42
05 Son bağlantılar 03:52
06 Başlatma 05:02
07 Diğer işlemler 07:32
ÖNEMLİ: Teknik bilgiler, Güvenlik Talimatları, İşlevsellik ve Kurulum için Kullanıcı Kılavuzunu dikkatlice okuyun.

Amico: Ambrogio’dan Nesnelerin İnterneti! Hayvan Dostu Bir Cihaz

Ambrogio robot AMICO Cihazı yerleştirilmiş hayvanların yakınına geldiğinde bıçağın dönmesini otomatik olarak durdurarak güvenli çalışmasını sağlar. Bu cihaz Ambrogio ile diyalog kurar ve bıçağın hayvanların yakınındayken otomatik olarak kapanmasını garanti eder. Ambrogio Robot, tüm hayvanların dostudur ve yer ihtiyacına saygı duyar.

Ambrogio Robot| Kurulum| Nasıl çalışır?

Ambrogio Robot Kurulum ve Çalıştırma
Çim biçme robotu videomuzda Ambrogio'nun nasıl kurulduğu ve çalıştırmasının nasıl yapıldığı anlatılmaktadır. Çim biçme makinesi kurulumu aksine çok daha kolay kurulum yapılabilen Ambrogio çim biçme robotu sizlerin konforu yaşamanızı sağlar.

Ambrogio Robot L350i Elite: Yüksek Teknoloji&Her Zaman Çevrimiçi

Ambrogio Robot L350i Elite Özellikleri;
- 7.000 m2'ye kadar alanlarda çim biçme
- 7 saat sürekli çim kesimi
- APP Kontrolü( Mobil uygulama ile kontrol edebilme özelliği)
- Bluetooth-GSM
- Dokunmatik Ekran

Ambrogio Next Serisi 4.0: Geleceğe Hoş Geldiniz

Ambrogio Robot Next Line 4.0, devrim yaratan teknolojisi ile geleceğin çim biçme robotudur. Çim biçme robotu videosunda Next Line teknolojisinin 4.0 Elite modelinin çim biçme ve özellikleri yer almaktadır.

Ambrogio'nun Arkadaşı : Riccardo (L250 Elite)

Ambrogio çim biçme robotunu Terme Venezia Hotel(1.500 m2 çim) için satın alan Riccardo ile L250 Elite modeli hakkında sohbet ediyoruz.

Gerçek Bir Akıllı Çim Biçme Makinesi

Ambrogio çim biçme robotu üstün teknolojik özelliklerle donatılmıştır. Dijital çağda, robotik çim biçme makinesi teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hayatınızı kolaylaştırır. Ambrogio robot, uzaktan kontrol sistemi ile evinizden uzakta bile bahçenizin ve açık havanın tadını sonuna kadar çıkarmanız için size zaman ve özgürlük verir. Ambrogio, nesnelerin interneti ile bulut bilişim teknolojisi kullanır ve otomatik çim biçme robotunuzu bulunduğunuz yerden bağımsız yönetmenizi sağlar.

Ambrogio Robotun Hikayesi

Ambrogio Robot'un üretim sürecinin hikayesini izleyeceksiniz. Robot üretiminde uzmanlaşmış bir şirket olan Zucchetti Centro Sistemi tarafından tasarlanan ve üretilen Ambrogio çim biçme robotu, yüksek düzeyde yenilik ve teknoloji içerir.

Geleneksel Kesim ile Ambrogio Robot Çim Kesimi Fark(Malçlama Etkisi)

Ambrogio otomatik çim biçme robotu geleneksel kesim yöntemlerini geride bırakan üstün teknolojilerle tasarlandı. Geleneksel çim biçme yöntemi gürültülüdür ve zaman kaybetmenize sebep olur. Sık sık gübreleme yapmanız ve çim biçme makinesinin haznesini boşaltmanız efor kaybetmenize yol açar. Sıradan çim biçme makineleri ve çim biçme robotlarına kıyasla Ambrogio çim biçme makinesinin çalışma şekli sayesinde çok daha pratik şekilde çim biçme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçenizin Keyfini Çıkarın

Ambrogio otomatik çim biçme robotu sizin ve ailenizin bahçenizin keyfini çıkarmanız için tasarlandı. Ambrogio robot diğer çim biçme robotlarına kıyasla çok daha kısa sürede çimleri biçer. Güçlü bataryası sayesinde normal çim biçme makineleri ve çim robotlarına karşı uzun süre dayanıklıdır.

Ambrogio Robot L60 Elite | Küçük Alanlar için Kurulum Gerektirmeyen Robot

Karşınızda gerçek bir robot Ambrogio L60! Dünya'da kılavuz kablo gerektirmeyen tek çim biçme robotu Ambrogio L60'tır. Dört bağımsız alana kadar hakim olabilen bu çim biçme robotunu biçilecek alana bırakmanız yeterli. Toplamda 600 metrekareye kadar alanlarda kusursuz bir çim elde etmek için doğru seçim. Çim tanıma sensörleri sayesinde sadece çim alanlarda bıçağını çalıştıran bu makine ile gerçek bir robotun konforunu yaşayın.

Ambrogio Robot ile Sadece En Sevdiğiniz Şeyleri Yapın!

Çiminizde Ambrogio robot varsa siz sadece en sevdiğiniz şeyleri yapın. Dünyanın lider çim biçme robotu üreticisi ambrogio size çim biçme makinesini değil bahçenizin keyfinizi sürmenizi öneriyor. Çim biçme işini ambrogio robota bırakın ve arkanıza bakmayın. Çiminizin en sağlıklı şekilde biçilebilmesi ve her zaman yeşil kalması için sizin de bir ambrogio çim biçme robotuna ihtiyacınız var.