yeniler

Ambrogio, a Friend to your garden and animals

Ambrogio, bahçenizin ve hayvanlarınızın dostudur.

Zucchetti Centro Sistemi, ünlü Ambrogio robotik çim biçme makinesini tasarlayan ve üreten yenilikçi bir şirkettir. 20 yıldır piyasada olan şirket, insanların ve hayvanların güvenliğine her zaman özel önem vermiştir.

Robotik çim biçme makineleri, çimlerinizin kalitesini iyileştirmek ve hayatınızı kolaylaştırmak, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlamak için tasarlandı. Ambrogio Robot çevre dostudur çünkü geleneksel çim biçme makinelerine veya çim biçme traktörüne göre çok daha sessiz ve daha az kirleticilerdir.Küçük hayvanların zarar görmesini önlemek için bıçak korumaları, güvenlik sensörleri, durdurma butonu ile donatılmıştır ve en katı AB güvenlik standartlarını karşılarlar.

Ambrogio Robot, İtalya'da üretilmiştir ve yaratıcılık, yenilikçilik ve tasarımın yanı sıra kalite, etik ve sürdürülebilirlikle eş anlamlıdır. Ambrogio'nun özel aksesuarlarından biri AMICO'dur.

Orta ila büyük boyutlu evcil hayvanların tasmasına veya bir kaplumbağanın sırtına yerleştirilebilen mikro bir cihazdır. Bu cihaz, Robotun hayvandan güvenli bir mesafede çalışmasını sağlamak için Ambrogio ile iletişim kurar ve çok yaklaşırsa bıçağı otomatik olarak durdurur.

Her tür otomatik cihazı kullanırken, belirli bir düzeyde dikkat edilmesi gereken güvenlik kuralları bulunmaktadır. Her zaman önce biçilecek alanı kontrol etmeli, örneğin küçük nesneleri kaldırmalısınız. Robotun bir oyuncak değil, bahçemizin faydalı dostu olduğunu unutmayın.

Uzun ömürlü pillerle donatılmış olan Ambrogio' nun, çimleri kesmek için gündüz ve gece boyunca tekrarlanan sürekli döngüler içinde çalışmasına gerek yoktur. Ambrogio, dikkatli bir programlamayla tüm gece (ve günün bir kısmında) dinlenebilir. Bu sayede küçük hayvanlar bahçede yiyecek aramak için hareket halindeyken özgürce hareket edebilirler.

Ambrogio için kullanılan ileri teknoloji ve yüksek kaliteli malzemeler, kullanıcıların robotu ne zaman ve nasıl etkinleştireceklerini seçmelerine olanak tanır. Ambrogio'nun orta büyüklükteki bir bahçenin tüm alanını (1600 m2'ye kadar) 4-7 saatte biçebileceği unutulmamalıdır. Günün geri kalan kısmında Ambrogio dinlenebilir. Tüm robotik çim biçme makineleri bunu yapamaz, bu da kullanıcıyı geceleri veya yağmur yağdığında (Islak çimi biçmek güzel görünümlü çim ve çim zemini elde etmek için çoğunlukla doğru değildir.) bile çalıştırmaya zorlar.

Robot, en zor ve yorucu alanlar da dâhil olmak üzere, yabani otları azaltarak çimlerinizin görünümünü, sağlığını korumaya ve iyileştirmeye yardımcı olabilecek araç olarak tercih edilebilir. Daha bakımlı bir bahçe, böceklerin, köstebeklerin, salyangozların, yılanların vb. varlığını da caydıracaktır. Ambrogio, 20 yıldır kalitesi ile ailenizden biridir.