AMBROGIO UYGULAMASI

AMBROGIO, HER ZAMAN YANINIZDA

AMBROGIO UYGULAMASI - Gün geçtikçe daha fazla Kullanıcı Dostu ve daha Etkileşimli!
App Store - Google Play

ZCS CONNECT Bağlantı Arayüz Yazılımı * ile gelecek burada ve hemen şimdi!

Bu yeni ZCS etiketli cihaz, robota her zaman ve her yerde (kendi akıllı telefonunuz veya tabletinizle) bağlanmanıza ve etkileşime girmenize olanak tanır.

Ambrogio Uygulamasını kullanarak robotu sağa-sola döndürmek sureti ile direksiyonu ele alabilir, robotun çalışma programlamasını ayarlayabilir, haritada coğrafi yerleştirme ile konumu kontrol edebilir, bahçenin belirli alanlarından uzaklaştırabilir, izole edebilir veya belirli bir alan üzerinde odaklanarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.  

Gelişmiş bir hırsızlık önleme sistemi olan Geofence alarmı ile yer değiştirilmesi durumunda uyarı alabilir veya robotun durumunu izleyebilirsiniz. Eve Git ve Şimdi Çalış işlevleri sayesinde, yeniden şarj istasyonuna geri dönme komutu vermek ve bahçede çalışma komutu vermek mümkündür.

Ambrogio Remote

*ZCS Connect Bağlantı Arayüz Yazılımı İki yıl boyunca ücretsiz veri trafiği hizmeti vermektedir. İkinci yılın sonunda Son kullanma tarihi geldiğinde yıllık kullanım ücreti ile yenilenebilir. L60 Elite modeli için mevcut işlevler şunlardır: Robot durumunun uzaktan izlenmesi | Hata durumunda bildirim alın | Geofence bildirimleri alma | Robotu durdur | Robota sağa-sola döndürmek sureti ile direksiyonu kumanda edebilirsiniz.

4.0 TEKNOLOJİ

Zucchetti Centro Sistemi, ürünlerine her zaman en son teknolojiyi entegre etmiştir.
Geographic localisation
Coğrafi yerelleştirme

robot, haritada yerelleştirilmiştir

Geofence alarm
Geofence alarmı

gelişmiş bir hırsızlık önleme sistemi

Go away
Bahçenin belirli bir alanında malçlamayı geçici olarak dışlamak için uzaklaşın

Go Home
Ana Sayfaya Git

robotu şarj istasyonuna göndermek için kullanın.

Yetkili Disbiratör