Ambrogio Robot Otomatik Çim Biçme Makinesi

Ambrogio Robot Otomatik Çim Biçme Makinesi

İtalya’da üretilmiş, akıllı ve tam anlamı ile çevre dostu robotu seçmek için 6 geçerli neden.

Quality

Kalite

Sağlam ve kaliteli malzeme bileşimi, en üst seviyede dış gövde ve bıçak kalitesi.

Freedom

Özgürlük

Çim biçmeyi, kesilmiş çimleri atmayı unutun. Artık özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz

Choice

Seçkin

Çünkü projelerinizle merkezdesiniz. Fark yaratan olabilirsiniz. Bütün dikkatler üzerinizde olacak.

Future

Gelecek

Teknoloji ve yenilik günlük yaşamınıza hizmet edecek.

Beauty

Güzellik

Tüm detaylarda stili sevenler için..

Reliability

Güvenilirlik

20 yıldan fazla tecrübesi olan robot uzmanlarına güvenebilirsiniz.

Ambrogio Robot Otomatik Çim Biçme Makinesi

Ambrogio robotu, çimleri tamamen kendi başına ve tam bir güvenlik içinde tutan otomatik çim biçme makinesidir. Mükemmel çim ve daha fazla boş zaman isteyenler için ideal çözümdür ve çevreye saygıyla birleşen biçme mükemmelliği, profesyonellik ve teknolojik yenilik arayanlar için uygundur.

Ambrogio Robot, geleceğin dilini konuşur ve hayatımızı kolaylaştırır. Evde olmadığınız zamanlarda dahi bahçenizin bakımını kusursuz bir yöntemle yapar, bahçenizin keyfini çıkarmak için zaman ve özgürlük tanır. ZCS akıllı teknolojileri sayesinde nerede olursanız olun robotu kontrol etmek mümkündür. Sesli asistanla entegre olan sistem sayesinde bilgi ve istatistiklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Ambrogio robot bütün taleplere çözüm sunmak adına 3 farklı seride üretilmiştir: GREEN Line , basit ve sezgisel, PRO Line , ev ve profesyonel kullanım için teknoloji ile donatılmış; NEXT Line , yenilikçi, akıllı, modüler ve geleceğe dönük.

Green Line Green Line

Keyfine bak, tadını çıkar

Çim atmanın can sıkıntısını unutun ve bahçenizin güzelliğini yeniden keşfedin.

GREEN serisi, Ambrogio’nun basit ve yenilikçi teknolojisinin sunduğu tüm avantajlardan yararlanmanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Her biri fırçasız motora sahip bu türün 4 modeli çimin harika bir şekilde biçilmesini ve beslenmesini sağlar. Böylelikle tamamen çevre dostu bir yöntemle daha yeşil, sağlıklı ve parlak bir çim elde etmenizi sağlar. 4 model; küçük bahçeler için oldukça kullanışlıdır. En zorlu eğimleri dahi 4 bağımsız alana kadar biçmeyi başarır. .

 • BASİT VE ÇEVRE DOSTU
  Kolay ve sezgisel yönetimiyle sessiz ve çevre dostudur.
 • KÜÇÜK VE GÜVENLİ
  Küçük ve orta ölçekli bahçeler için tasarlandığından çevik ve tam güvenli bir şekilde hareket eder.
 • BLUETOOTH VE UYGULAMA(APP)
  Bütün Green Line modelleri Ambrogio Remote APP uygulaması üzerinden güncellenebilir ve yönetilebilir.
 • HAYVAN DOSTU(AMICO)
  Ambrogio, hayvan dostudur ve onların yaşama alanı ihtiyacına saygılıdır.


Pro line Pro Line"i"

Akıllı Bahçenizi Sevin

Son teknolojiyi kullanarak zahmetsiz bir şekilde biçilmiş güzel ve bakımlı çiminizin tadını çıkarın. İstediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde biçilmiş çime kavuşun. Robotu her zaman yüksek verimli bir performansla kullanarak kullanıcı dostu profesyonel teknolojiden faydalanın.

 • OTONOM VE VERİMLİ
  Ambrogio’nun gece ve gündüz tekrarlanan sürekli döngülerle çalışması gerekmez. Güçlü piller ve titiz programlama, Ambrogio’nun bütün gece ve günün bir bölümünde dinlenmesine olanak sağlar. (Sahibin ihtiyaçlarına göre tam tersi de olabilir).
 • YÜKSEK PERFORMANS VE MAKSİMUM HASSASİYET
  Ambrogio en zor eğimleri kolayca biçer. Paslanmaz çelik bıçaklar, her türlü çim yüzeyde eşit uzunlukta hassas kesim sağlar.
 • AKILLI VE KULLANICI DOSTU
  Ambrogio her durumda ve hava koşulunda çalışabilir. Her an kapatılabilen yağmur sensörleri, yağmur durumunda robotu şarj istasyonuna geri göndererek çimin kalitesinin korunmasına yardımcı olur.
Pro Line “i” Pro Line;

ZCS Innovative Inside

Ambrogio, nesnelerin interneti ile bulut sisteme sahip gerçek bir akıllı üründür.

 • YENI NESİL ANAKART
  İşlemciler daha hızlıdır ve daha az güç tüketimiyle daha fazla veriyi daha yüksek hızlarda işleyebilir.
 • DOKUNMATİK EKRAN
  Etkileşimli ve sezgisel dokunmatik ekran, fiziksel tuşları kullanmak zorunda kalmadan ekrana parmaklarınızla dokunarak işletim sisteminin grafik arayüzüyle etkileşim kurmanıza olanak tanır.
 • BLUETOOTH & GSM
  Akıllı telefon/tabletlerden yazılım güncellemelerini transfer etmek ve robotun yakın mesafeden sürülmesini sağlayan iletişim teknolojisi.
 • ZCS TEKNOLOJİ*
  Yenilikçi navigasyon sistemi Birkaç robotun bir alanı aynı anda akıllı ve entegre bir şekilde yönetil mesine olanak tanıyan yenilikçi navigasyon sistemi. Akıllı ve bir ekibin parçası olarak da çalışabilen robot bu özellik sayesinde daha büyük ve zorlu alanlarda birden fazla robot ile faaliyet gösterir.
 • AKILLI ASİSTAN
  Ambrogio robotu geleceğin dilini konuşuyor! ZCS Connect Bağlantı Arayüz yazılımı ile donatılmış modeller, SMART ASSISTANT özelliği ile en popüler sesli asistanlarla (Apple’ın Siri, Google Home ve Amazon’un Alexa'sı) iletişim kurabilir.
Next Line Next Line

Gelecekte Yaşa!

Devrim niteliğindeki NEXT Serisi; dijital teknolojinin geldiği son nokta olan Nesnelerin İnterneti, bulut sistemi ile her an her yerden sürekli bağlanabilirlik ve aynı zamanda akıllı ürünlerin kullanıcıların tercihleri yönünde esnekleştirilebilmesi çağında doğdu.
ZCS Robotik’in Z (post-milenyum) jenerasyonu olan çim biçme robotları, çim biçme işleminin gelecekteki ihtiyaçlarını tespit etmek ve bunları otonom yöntemler ile kontrol etmek için tasarlanmıştır.

 • YÜKSEK TEKNOLOJİ VE BAĞLANTI
  YYeni yerleşik akıllı teknolojiler, kullanıcının bulunduğu her yerde robotu kontrol etmesini ve yönetmesini mümkün kılar. Robot; yüksek performans, Nesnelerin İnterneti, Dokunmatik Ekran, uzaktan yönetim/kontrol/izleme ile bulutta yüksek bağlantı ve her ses asistanı ile uyumlu uygulama sayesinde kalitesini ortaya koyar.
 • GÜVENİLİRLİK & GARANTİ
  Yüksek kaliteli malzemeler, sağlam ve güvenilir yapı. 6 yıla kadar garantili maksimum güvenilirlikle yüksek performans (yalnızca 4.0 ve 4.36 modelleri için)
 • MODÜLER VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR
  NEXT serisi, Ambrogio tarafından işlevselliğini ve performansını uygulamak için kullanılabilen bir Güç Ünitesi KİTİ ile donatılmıştır. İki Basic ve Elite modeli ve yepyeni 4.36 modeli ile Ambrogio 4.0, kendisini farklı modellere dönüştürebilir, bu da farklı robotik çim biçme makineleri ile sonuçlanabilir: modüler, mafsallı, farklı bahçe ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, sezgisel, fırçasız motorlar, lastik profilli tekerlekler.

6 yıla kadar garanti

Zucchetti Centro Sistemi, Ambrogio 4.0 Basic ve Elite ve Ambrogio 4.36 için garantiyi 6 yıla kadar uzatır!

Garanti kitapçığında +4 belirtilen koşulları ve sınırlamaları kapsayan 2 yıl garanti süresi uzaması

olmayan plastik bileşenleri kapsayan garantiye /> üretim kusurları olan aşınma ve yıpranmaya tabidir.

elektronik bileşenleri kapsayan garantiye
garanti kitapçığında belirtilen sınırlamalar hariç.

kesim ve
tahrik motorları 5.000 saatlik çalışma ile sınırlıdır.Garanti uzatmasının geçerli olabilmesi için, düzenli kış bakımının yapılması, bu tür bir hizmetin üreticinin web sitesine kaydedilmesi, ilgili, usulüne uygun olarak tamamlanmış sertifikaların verilmesini ve uygun şekilde dosyalanmasını talep etmek zorunludur.

Yetkili Distribütör