Hakkımızda

Yenilik, yaratıcılık, uzmanlık, bilgi birikimi, tutku, coşku, etik ve sosyal sorumluluk, şu anda hissedar ve Başkan olan Fabrizio Bernini tarafından 1985 yılında kurulan Zucchetti Centro Sistemi SpA'nın temel değerleridir. Zucchetti otomasyon, yenilenebilir enerji ve yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. ZCS Zucchetti Merkezi robotlar tasarlar, imalatını yapar ve geliştirir. 

Zucchetti Centro Sistemi Spa, 1985 yılında Yazılım Evi olarak doğdu, bugünün CEO'su ve hissedarı olan kurucusu Fabrizio Bernini'nin yenilikçi bakış açısı sayesinde, kısa sürede Dünya çapında robotik ve otomasyon pazarlarında yerini aldı. Zucchetti Centro Sistemi Spa, Kasım 2000'den beri İtalya'nın önde gelen ICT şirketlerinden biri olan Holding Zucchetti Spa'nın bir parçasıdır.

 

HAKKIMIZDA
Şirket,
Şirket, beş İş Kolunda (Otomasyon, Sağlık Hizmetleri, Yeşil İnovasyon, Robotik ve Yazılım) faaliyet göstermektedir. Yazılım tarafında edinilen bilgi birikimini birbirinden farklı fakat birbirine ihtiyaç duyan üç alanda: bilgi teknolojisi, elektronik ve mekanik teknolojilerini bağdaştırmak sureti ile mükemmelliği yakalama arzusundadır.

MİSYON
Faaliyet gösterdiğimiz bölgede sosyal ve çevresel sorumluluğa güçlü bir şekilde odaklanarak son derece yenilikçi, verimli ve rekabetçi ürünler yaratmak.

YENİLİK
Yenilik kültürümüzü; henüz var olmayan, ancak müşterinin günlük yaşamını iyileştirip basitleştirebilen bir ürün tasarlama ve yaratma arzusu olarak ifade edebiliriz. Tüm şirket bölümlerinin katılımı ile oluşturduğumuz bağımsız fikirler ve projeler, 2005 yılında oluşturulan Araştırma ve Geliştirme Departmanının arkasındaki gerçek itici güç olan “Fikirler Laboratuvarı” bünyesinde çalışan yüksek nitelikli personel tarafından geliştirilmektedir

ZCS, inovasyon alanında sayısız takdir ve ödül almıştır; en prestijli olanlardan biri, ödüllerin ödülü diyeileceğimiz Başbakan kabinesi tarafından 2010 yılında da en iyi yenilikçilerden biri olarak ZCS’ye verilmiş olan İnovasyon Ödülüdür. 2014 yılında "Yenilikçi yaklaşım, yeniliğe bağımlı ve rekabetçi sosyal sorumluluk sahibi Yönetim Ekibi" ödülü almıştır.

KÜRESEL BAKIŞ AÇISI
Zucchetti, sınırlarını aşan ve en gelişmiş ve yenilikçi teknolojiyi 50'den fazla ülkeye ihraç edebilen bir İtalyan şirketidir.

40 yılı aşkın süredir tarım ve bahçe makineleri sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin brileşmesiyle kurulan ve sektöründe Türkiye’nin en yenilikçi firması olma yolunda ilerleyen Enbahçe Tarım Alet ve Makinaları Ltd. Şti. Ambrogio çim biçme robotlarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

 

enlogo